PROJEKTOWANIE

WNĘTRZ

Jeśli uwielbiasz dobierać kolory, dodatki i łączyć materiały. Niestraszne ci rozmowy ze stolarzem na temat wymiarów i szczegółów mebli. Potrafisz dogadać się z ekipą budowlaną. Potrzebujesz jednak pomysłu na wnętrze i fachowej porady w kwestii ergonomii. Ten pakiet jest dla ciebie! 
 
1. Współpraca rozpoczyna się od spotkania i poznania Państwa potrzeb względem wnętrza. Przeprowadzam wywiad mający na celu przeniesienie oczekiwań i wstępnych pomysłów na papier. 
 
2. Drugim krokiem jest wykonanie inwentaryzacji projektowanch wnętrz.
 
3. Następnie wykonujemy najważniejszą część tego pakietu - układ funkcjonalny w formie rzutów poziomych, który przedstawia rozmieszczenie poszczególnych elementów wnętrza.
 
4. Czwartym i końcowym etapem jest wykonanie wizualizacji przedstawiających projektowane wnętrze uwzględniających propozycję kolorystyczną.
 
Na tym etapie kończymy współpracę.
 
 
 
 
 
W ramach tego pakietu wykonujemy pełny projekt architektury wnętrz. Współpraca rozpoczyna się od poznania Waszych potrzeb na pierwszym spotkaniu, a kończy na przyslowiowym  "przywieszeniu obrazu". Przez cały proces projektowy jesteśmy w ścisłym kontakcie, tak aby remont nie kojarzył się ze stresem i problemami. 
 
1. Naszą przygodę rozpoczynamy od spotkania i wywiadu. Poznajemy Wasze potrzeby, marzenia i upodobania stylistyczne. Na tym etapie wtkonujemy również inwentaryzację wnętrza.
 
2. Kolejny etap współpracy obejmuje wybór materiałów, których będziemy używać we wnętrzu. Jeździmy, oglądamy i wybieramy. Na tym etapie będziecie mogli poczuć klimat swojego domu lub lokalu. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze dokładniej i precyzyjniej wykonać układ funkcjonalny wnętrz.
 
3. Na tym etapie przedstawiamy układ funkcjonalny wnętrz w rzucie poziomym oraz na wizualizacjach - w wersji monochromatycznej. Dyskutujemy o ergonomi, układzie mebli i rozmieszczeniu innych elementów wyposażenia wnętrz. 

 

4. Następnie oglądacie wizualizacje stworzone na podstawie wcześniej wybranych materiałów i wskazanego układu funkcjonalnego wnętrza. 

 

5. Na tym etapie Wy odpoczywacie, a my siadamy do komputera. Wykonujemy pełną dokumentację wykonawczą w skład której wchodzi:

 

- rzuty pomieszczeń z podziałem na branże (elektryka, instalacje wodno-kan., wyburzenia, zabudowa g-k, rzuty sufitów, rzuty ścian, zestawinie materialów, projekty stolarki meblowej, ogólny kosztorys, kontakty do polecanych branżystów)

 

6. Po przekazaniu dokumentacji wykonawczej ustalamy plan robot budowlanych i dokonujemy zamówień potrzebnych materiałów wyposażenia wnętrz. 

 

7. W momencie rozpoczęcia budowy trzymamy rękę na pulsie. Służymy fachową poradą i nazdorujemy prace budowlane  w ramach nazdoru autorskiego.

 

8. Końcowy etap to czysta przyjemność - w końcu możecie się wprowadzić!

 

 

wróć

PROJEKT KONCEPCYJNY

PROJEKT KOMPLEKSOWY 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

CENA

Ze względu na różnorodny charakter projektów zakres naszych usług
jest bardzo elastyczny. Dlatego każda wycena skrojona jest pod konkretną współpracę. Musimy poznać Twoje potrzeby, do których dostosujemy zakres naszej usługi oraz cenę.

 

 

Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. 

Oferta: jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz

   KONTAKT:   tel. + 48 533 910 543  e-mail: biuro@bubblesstudio.pl  

  Copyright © 2015 Bubbles Studio